Červen 2009

Lady Gaga: O retrosexuálech a napudrované ofině

26. června 2009 v 7:40 ...Bio...

Lady Gaga: O retrosexuálech a napudrované ofině

"Líbí se mi být středem dění a strhávat na sebe pozornost!"

„Líbí se mi být středem dění a strhávat na sebe pozornost!“

Ve třinácti složila první baladu, její texty zpívají Pussycat Dolls, dělala go-go tanečnici a zapletla se do tvrdých drog...
...(kvůli tátovi, který to velmi těžce nesl, se z nich naštěstí vyhrabala!) a teď třiadvacetileté zpěvačce leží svět u nohou - díky hitovkám Just Dance nebo Poker Face.


OBNOVA SBÉÉÉČEK

24. června 2009 v 12:40 SB
Tak dneska jsem se rozhodla řidat článek pro SBÉÉÉ....Prosím SVOJE SBÉÉÉ o zapsání do komentářů at vím jestli jsme pořád Sbé pokud se nezapíšete do neděle tak vás bohužel mažu a at mají prostor jiné blogy na spřátelení.

1.Jméno
2.Blog
3.plč ceš být sbéé

LG a její udělená cena

23. června 2009 v 13:00 ...Foto...
Lady GaGa se svou cenou!...

Všechny fotky v celém článku!!


Týden pozastavení

21. června 2009 v 20:10 Me
Omlouvám se všem co chodí zde na blog a čekají na další články...Ale na týden pozastavuji blog...Sem tam něco přidám ale nebudu obíhat SBÉÉÉ...moc mi to je líto ale není čas teď...tak prosím všechny o pochopení

Příprava 2 alba Lady Gaga

19. června 2009 v 11:04 ...Diskografie...
Lady GaGa oficiálně potvrdila,že připravuje své 2.album!..."Nemám moc času na sebe,ani na celebrity.Nejsem žádná party holka!..Neflákám se!..Tvrdě na sobě makám a doufám,že je to znát a že mé druhé album bude ještě lepší než to první!"..řekla v neděli Lady jednomu magazínu....zatím ale neprozradila,kdy album vyjde,ale tento rok se očekává reedice debutu The Fame,která bude mít podnázev:Monster! a měl by z něho vyjít i singl,a to "New York"...

Lady GaGa-Nicolas Hidiro Photoshoot!

19. června 2009 v 11:02 ...Foto...
Objevily se nové outtake fotky z photoshootu,který fotil Nicolas Hidiro...

Všechny fotky v celém článku!!LG A TISKOVKA V SOULU

18. června 2009 v 5:47 ...Foto...
Tady jsou fotky Lady GaGa z tiskové konference v Soulu v Severní Korei..

Další fotky v celém článku!!


Rozhovor s BRAVEM CZ

15. června 2009 v 14:07 ???Různééé???

STARS: Lady GaGa: "Vždycky jsem byla jiná!!!

O téhle holce se baví celý svět! Jedni Lady Gaga (23) milují- jiní ji nenávidí. Něco mezi tím neexistuje! Ani v hitparádách: Její aktuální hit "Poker face" je už devět týdnů na prvním místě v německé singlové hitparádě! Bravo se setkalo se Stefanii Joanne Angelinou Germanottou (jak se celým jménem jmenuje) při rozhovoru v Kolíně nad Rýnem. Na sobě má tangáče a objedná si zázvorový čaj. Chce ho ale pít jen ze svého vlastního šálku. Během rozhovoru nedokáže klidně sedět, pořád se ošívá a její pohled vypadá skoro šíleně…


Lady GaGa in Singapour!!

15. června 2009 v 5:47 ...Foto...
Tady jsou fotky Lady G´ ze Singapouru,kde získala ocenění za album The Fame!..

Další fotky v celém článku!!


Soutěž s Lady GaGa pokračuje!!!

15. června 2009 v 5:45 ...Soutěže...
Právě dnes vyhlašuju 2.kolo soutěže s Lady GaGa!..2.kolo má název "Prezentace"!!...Takže do toho!!..Vyrobte prezentaci,nahrajte ji na jakýkoliv video-web (např.youtube,stream..atd) a pošlete odkaz! Prezentujte svou oblíbenou hvězdu Lady GaGa!..Téma je zase libovolné!..

V 1.kole postoupili a prezentaci by měli poslat tito 3 lidé!


1.Tom-(37 hlasů)
2.h!hi-(36 hlasů)
3.Sisi.Secreth-(7 hlasů)

Takže posílejte své prezentace do pátku 19.června do 0:00!..Halsovat se bude do 27.6.2009!..A ceny jsou:Měsíční reklama vašeho blogu,různé avatry,klikačky a samozřejmě diplom!!..Takže do toho!..Na vaše výtvory se těší-ladygaga.blog.cz a ladygaga-page.blog.cz!

Lady Gaga - LoveGame (Ft. Marilyn Manson) (Remix)

13. června 2009 v 8:40 ....Videa...
zdroj:youtube.com a lady-gaga.net
Zatím první remix co se mi líbí

Turné s Kanyem Westem

12. června 2009 v 14:28 ...Diskografie...
Lady GaGa a Kanye West prý chystají společné turné!...Prý by to mělo být nejlepší turné na světě!..Bombastická show se skvělými efekty a výborným zpěvem.Kanye je velkým fanouškem Lady GaGa.Dokonce použil do jedné písně kterou napsal pro Kida Cudiho,akustickou verzi jejího songu PokerFace!...no,uvidíme jak to všechno dopadne,ještě není nic potvrzené!

Fotko z minulých let (mlaí)

12. června 2009 v 14:26 ...Foto...
Mám tu pro vás speciální fotky Lady GaGa z jejího mládí!!!!...Lady vypadá všude úžasně a vypadá to že i dřív se hodně bavila a byla středem pozornosti!!..Jak už jsem naznačil-Fotky musíte určitě vidět!!!!

Všechny fotky v celém článku!!!!!!!


Lady GaGa-Japanesse Transmission!

12. června 2009 v 14:24 ...Foto...
Tady jsou fotky ze včerejška,z jedné japonské show,kde Lady GaGa zazpívala..celé to zdokumentovala jako "Japanesse Transmission"!...

Všechny fotky v celém článku!!parodie POKER FACE

10. června 2009 v 15:31 ....Videa...
Na youtube se objevila parodie na píseň "POKER FACE"
mě se moc nelíbí ale je to vtipné.Ale
na Lady Gaga nemááá.

zdroj:youtube.com

Nejnovější články Nejžhavější videa -Lady GaGa,PCD,Rihanna a Britney!

9. června 2009 v 15:55 ...Diskografie...
Tady jsou nejvíc sexy videa mezi které patří i nový klip Lady GaGa-Paparazzi!..

Někdo nedávno zveřejnil necenzurovanou verzi klipu Britney Spears-Gimme More!..Tato verze se nikdy nevysílala protože by klip nemohl být puštěn ve dne,ale i tak mu patří titul Nejvíc Sexy video!

Lady GaGa nikdy nedělalo problém ukazovat své tělo.Není tomu tak i v nejnovějším videu Paparazzi,kde se válí po mužích a ženách...

Americká zpěvačka Rihanna ví,jak se sex prodává!..A potvrdila to i v klipu Kanyeho Westa-Paranoid!

A nakonec Nicole Scherzinger ze skupiny Pussycat Dolls!...Přítelkyně Lewise Hamiltona je vidět nahá ve vaně v klipu Hush Hush,Hush Hush!

Je Lady GaGa transexuálka???

9. června 2009 v 15:53 ???Různééé???
"Jsem opravdová dáma!" prohlašuje o sobě 23letá zpěvačka Lady GaGa a trvá na tom, že není transsexuálka, jak se nedávno spekulovalo v médiích.

"Nejsem taková kreatura, jak vypadám. Pod tím vším se skrývá v podstatě milá holka s pevnou morálkou," uvedla kontroverzní zpěvačka, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, pro magazín More!.

Nejsem divoká
Aby o své ženskosti přesvědčila média, Lady GaGa na sebe prozradila, že obvykle své šperky nosí i v posteli.

"Vypadám tak divoce, ale nejsem. Když jdu do postele, mám ráda perlový náhrdelník na krku," prohlásila.

V jiné zprávě pro média novodobá popstar konstatovala, že jejím snem je bouřlivý hudebník Marilyn Manson, ve kterém vidí ideálního partnera.

Slabost pro špatné chlapy
"Na něm něco je. Myslím si, že je úžasný. Mám velkou slabost pro kožené oblečky, dlouhé vlasy a temné stránky v lidech. Možná to není úplně dobré," přiznala a dodala: "Mám problém s tím, že se vždycky zblázním do divokých mužů. Jak říkám - mám ráda dlouhé vlasy, kožené kalhoty a špatné chlapy. O takové stojím, ale nikdy to nedopadne dobře."

I v našich médiích nedávno proběhla zpráva, že se Lady GaGa vídá s tanečníkem známým jako Speedy. Ten nedávno pro tisk uvedl, že mají "mnoho společného" a jsou navzájem "úplně pobláznění".

Lady GaGa v hitparádách

9. června 2009 v 15:52 ...Diskografie...
Tady je aktuální umístění Lady GaGa v hitparádách..

Billboard Hot 100(US)

2.místo Poker Face
10.místo LoveGame

Dita Von Teese obdivuje Lady GaGa!

9. června 2009 v 15:51 ???Různééé???
Modelka Dita Von Teese,která byla 2 roky vdaná za Marilyna Mansona obdivuje Lady GaGa!...Na jejím profilu se objevila tato zpráva:

"Miluju oblečení Lady GaGa,které má od Thierry Muglera ve videu Paparazzi..Bylo už načase,aby jsme viděli trochu excentriky.Miluju to!"

Lady GaGa ft.new kids on the block