Prosinec 2008

Photoshoots Lady GaGa

19. prosince 2008 v 21:12 ...Foto...
Tak jsem slíbila photoshoots tak jsou tady:


Komenty a nápady

19. prosince 2008 v 18:23 ...Komentáře a nápady...
Tak tady mi můůůžete psát své nápady a nebo připomínky jen prosím o jedno nenadávejte sprostě!!!A kopírujte se zdrojem pa vaše L.G.

1.soutěž

19. prosince 2008 v 17:55 ...Soutěže...
Tak a je tu první soutěž a to o nejlepší avatar s Lady GaGa...své výrobky posílejte na Anulka14@seznam.cz...Nejlepší dostane diplom s Lady GaGa


Videa

19. prosince 2008 v 16:05 ....Videa...
♫Lady GaGa - Poker face ♫


Životopis LG

19. prosince 2008 v 15:39 ...Bio...Povolání: zpěvačka
Datum narození:březen 1986
Místo narození:New York, USA
Znamení: ryby


Její pravé jméno je Stefani Gabriella Germanotta narodila se 20. března 1986, Yonkers New York. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.
Lady Gaga, občanským jménem Joanne Stefani Germanotta se narodila v roce 1986 italským rodičům v New Yorku. O dvacet let později si dala přezdívku Lady Gaga podle písničky Radio Gaga od Queenů a vrhla se na kariéru popové hvězdy. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album Fame, které je prý o tom, "že se každý může cítit slavný." Deska se dostala na vrchol všelijakých žebříčků, stejně jako její singly Just Dance a Poker Face, a samozřejmě se výborně prodává.
Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona, její táta ji inspiroval svími oblíbenými kapelami jako Roling Stones či Beatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stolu v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořadné číslo.
Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka ale především všestraně talentovaná textařka a spěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič u6 jako malá holka a jsem bavič i ndes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautifu Dirty Rich". Její vystoupení bývají velmi odvážná - spívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, ktreré vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.
"Vždycky jsem milovala rock, pop a divadlo. Když jsem objevila Queen a Davida Bowieho věděla jsem že budu spěvačka. Až později jsem si uvědomila jak moc mě tihle umělci inspirovali."
Dosažení tak skvělého úspěchu vyžaduje velký talent. Ten ale Lady Gaga rozhodně nechybý: Gaga je dívka, která se již ve čtyřech letech naučila improvizovat na piáno a ve třinácti letech již skládala balady na piáno. Ve čtrnácti hrávala na piáno v New Yorkských klubech. Jistě její styl ovplyvnilo i přátelství s Paris a Nicky Hilton, které s Lady Gaga navštěvovali stejnou střední školu (Sacred Heart School na Manhattane).
V 17 letech se stala jednou z dvaceti šťastných (a taky talentovaných) dětí, které se předčasně dostali na prestižní univerzitu umění Tisch v New Yorku. Nejdříve se proslavila psaním textů pro jiné umělce (například Pussycat Dolls). Při přípravě jejího debutového alba ji dokonce uvolňovali učitelé z výuky. Lady Gaga se pak zaslouženě se svími hitmi jako Just Dance a Poker Face dostala až na samotný vrchol popu a taky řebříčku britské hitparády.
"Můj cíl jako umělce je opět lidem přiblížit pop jako krásný hudební styl, udělat rekord v obsazení hitparád popovíma peckama", říka Lady Gaga, která si sama píše všechny svoje texty a v drvivé většině i sama skládá melodie a k tomu ještě stíha pracovat na albech svích kolegů umělců, studovat no a samozřejmě pařit. "Myslím, že jsme se trefila s Poker Face a Just Dance mnoha lidem do vkusu, cítím, že lidé potřebují našlápnuté popové skladby a ty já dělám s radostí," říká Lady Gaga.
Lady Gaga ve své hudbě mísí taneční pop a elektro-pop na druhé straně používá i prvky rocku a disco hudby. Tohle všechno se nalije do pomyslné martini sklenice a na světě je nová Madona.
"The Fame je o tom, že každý se může cítit slavný," vysvětluje Lady Gaga. "Pop kultury je umění. Nereda sliším, že někdo nenávidí pop-kulturu, stačí ji přijít na chuť, obejmout ji a uslišíte tu krásu! Chci aby všichni lidi byli součástí toho snu, toho skvělého životního stylu."
První singl alba The Fame je pecka "Just Dance", která vás zaručeně dostane na teneční parket a rozhoupe. Stejně chytlavá je i píseň "Boys Boys Boys" Taky se šušká, že by nás na příštím albu mohl čekat singl "Girls, Girls, Girls", kterí má Lady Gaga již připraven v šuplíku.
Píseň "Beautiful Dirty Rich" částečně odhaluje samu autorku, která v mládí řádila po klubové scéně New Yorku. "Paparazzi vyznívá jako cynicky ospěvný song pro všechny novináře, kterí Lady Gaga věnují obrovskou pozornost. "Na jedný straně to patří k mému životnímu stylu, na druhý straně mi to krade hodně soukromí" přiznává Lady Gaga. "Jenom kdyby si nic nedomýšleli a psali pravdu!" dodává.
Nejsladší písničkou na albu je určitě "Brown Eyes", která ukazuje smysl pro vášeň a lásku. "Co dodat, Brown Eyes je mou srdeční záležitostí, je to hledání mého bývalého přítele" svěrřuje se Lady Gaga.
Pro nové turné, počas kterého se Lady Gaga představí i v Pražské tesla aréně byli pro fanoušky speciálně spracovány některé písně do nové podpoby. "Tato nová šou bude absolutně originální, vymysleli jsem spustu nových tanečních prvků a efektů které tady ještě nebyli" prozrazuje Lady Gaga.
Byla to inspirace staršími rockovými písněmi, láska k popu a vysoká míra exhibicionizmu, která dovedla Lady Gaga až na vrchol slávy. Rozhodně je to stoupající popová hvězda, ktorá se nedostala na vrchol díky pěvecké soutěži nebo bohatým rodičům - svpu cestu si tvrdě vyšlapala klubovou scénou. Nyní se uživí jako umělkyně, navíc ve stylu kterí ji sekne. "Díky bohu jsem bro přišla na to kto jsem a co chci. Tak jsem tvrdě pracoala a šla si za svím" tvrdí Lady Gaga. A mrknutím oka dodává: "a teď se prostě pokusím změnit svět k lepšímu!"
Lady GaGa ft.new kids on the block